Αυτοί είναι οι διαιτητές στους γυναικείους αγώνες...
Αυτοί είναι οι διαιτητές στους γυναικείους αγώνες...
Σάββατο 28 Ιανουαρίου
Εργάνης 16.00 Αθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Χρηστίδης Π.-Τσάτσης (Μαυρουδής)
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Παναθηναϊκός Παπαθανασίου-Μαγκουνής (Βιδάλης)
Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-ΠΑΟΚ Φουτζήλας-Σιταρίδης (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Γλυφάδας 14.30 Τερψιθέα-Πανιώνιος Φραγκούλη-Πλιάκας (Ηπιώτης)
Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ολυμπιακός Ξέρας-Παζόλης (Ανδρίτσος)
Αγ. Δημητρίου 14.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας Τσακαλογιάννης-Κώτσου (Μπεσκάκη)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
1ος Όμιλος
Κοντόπευκου 19.15 Αγ. Παρασκευή-ΚΑΟ Μελισίων Λύρας-Δαβιδέλης (Ευστρατίου)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου Γρίβα-Καλογριάς (Ζώης)
Καμινίων 21.00 Κυρίαρχοι-Άρης Πετρούπολης Κοτσώνης-Γαρινή (Τζουβάρας)
Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Κ.-ΣΔΥ Τρίπολης Σωτηρχέλης-Κατσαπρακάκης (Παπαγιαννόπουλος)
Π. Νικολαϊδης 12.30 Φάρος Κερατσινίου-ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου Παπαδημητρόπουλος-Μυλωνάς (Λημνιάτης)
2ος Όμιλος
ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Ολυμπιακός Β. Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Λαδόπουλος)
ΔΑΚ Σερρών 14.00 ΑΟ Σερρών-Τιτάνες Δράμας Θωμόπουλος-Θεοδωρίδης (Γιαβρής)
Ν. Ρυσιου 12.00 Αναγέννηση-Πυλαία Τσούλης-Καρκαλέτσης (Αχταρίδης)
ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός-ΠΑΣ Γιάννινα Σελεβός-Πλατέλα (Βάτσιος)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Ηρακλής Λουλουδιάδης-Γρεκός (Τζιοπάνος)
Χ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης 2001-Ολύμπια Λάρισας Ζαχαριάδης-Λάλα (Σαλικίδης)
Σάββατο 28 Ιανουαρίου
Εργάνης 16.00 Αθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Χρηστίδης Π.-Τσάτσης (Μαυρουδής)
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Παναθηναϊκός Παπαθανασίου-Μαγκουνής (Βιδάλης)
Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-ΠΑΟΚ Φουτζήλας-Σιταρίδης (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Γλυφάδας 14.30 Τερψιθέα-Πανιώνιος Φραγκούλη-Πλιάκας (Ηπιώτης)
Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ολυμπιακός Ξέρας-Παζόλης (Ανδρίτσος)
Αγ. Δημητρίου 14.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας Τσακαλογιάννης-Κώτσου (Μπεσκάκη)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
1ος Όμιλος
Κοντόπευκου 19.15 Αγ. Παρασκευή-ΚΑΟ Μελισίων Λύρας-Δαβιδέλης (Ευστρατίου)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου Γρίβα-Καλογριάς (Ζώης)
Καμινίων 21.00 Κυρίαρχοι-Άρης Πετρούπολης Κοτσώνης-Γαρινή (Τζουβάρας)
Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Κ.-ΣΔΥ Τρίπολης Σωτηρχέλης-Κατσαπρακάκης (Παπαγιαννόπουλος)
Π. Νικολαϊδης 12.30 Φάρος Κερατσινίου-ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου Παπαδημητρόπουλος-Μυλωνάς (Λημνιάτης)
2ος Όμιλος
ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Ολυμπιακός Β. Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Λαδόπουλος)
ΔΑΚ Σερρών 14.00 ΑΟ Σερρών-Τιτάνες Δράμας Θωμόπουλος-Θεοδωρίδης (Γιαβρής)
Ν. Ρυσιου 12.00 Αναγέννηση-Πυλαία Τσούλης-Καρκαλέτσης (Αχταρίδης)
ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός-ΠΑΣ Γιάννινα Σελεβός-Πλατέλα (Βάτσιος)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Ηρακλής Λουλουδιάδης-Γρεκός (Τζιοπάνος)
Χ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης 2001-Ολύμπια Λάρισας Ζαχαριάδης-Λάλα (Σαλικίδης)
Αυτοί είναι οι διαιτητές στους γυναικείους αγώνες...
Reviewed by THE REFEREES
on
5:41 μ.μ.
Rating: