Sponsor

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

recent

Παρ' ότι έχανε με 14 στο ημίχρονο ο Κολοσσός, έκανε εκπληκτική εμφάνιση στην τέταρτη περίοδο και πήρε τη νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ. Διαιτητές ήταν οι Τζαφλέρης, Δεσλής, Λόρτος και παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο...
Νίκος Παπαδημητρίου, πρώην μέλος της ΚΕΔ.

Η διαιτησία τους ήταν εξαιρετική, ενώ το άκρως θετικό στοιχείο εντοπίζεται στην παρουσία του Δημήτρη Τζαφλέρη ως πρώτου διαιτητή σε ένα τόσο κρίσιμο ματς.

Πολύ καλός και ο έτερος Βολιώτης, ενώ ο Διαμαντής Λόρτος έδειξε αρκετά καλά στοιχεία που πρέπει να τα δουλέψει κι 'αλλο.

ΥΓ. Ταλαιπωρημένοι έφθασαν στις εξετάσεις οι τρεις διαιτητές, αφού ξύπνησαν από τα ξημερώματα, ώστε να ταξιδέψουν στην Αθήνα.
Πως τα πήγαν οι Τζαφλέρης, Δεσλής, Λόρτος στη Ρόδο (τι τους είπε ο παρατηρητής και γιατί ξύπνησαν από τα μαύρα χαράματα...) Reviewed by THE REFEREES on 5:15 μ.μ. Rating: 5