Αυτοί είναι οι ρέφερις στους αγώνες της Γ' εθνικής...
Αυτοί είναι οι ρέφερις στους αγώνες της Γ' εθνικής..
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κορίνθου (κθ) 17.00 Κόρινθος-Δάφνη Δαφνίου Κυριακόπουλος-Τσιμπούρης (Ζάρκος)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Καλαμάτα Φάκαρος-Μαρίγλη (Δημητριάδης)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Κονταράτος-Λαζαρίδης (Ρόζης)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας –Ακράτα Ντάνος-Καρανικόλα (Δραμεσιώτης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ερμιόνης Ραχιώτης-Αντωνιάδης (Σοφιανόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μακρής-Μπανασάκης (Κωστής)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ένωση Ιλίου Ορφανός Ιορδ.-Ορφανός Εμ. (Ζερβούδης)
2ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Σαντορίνη Νάκας-Γεράνιος (Παππάς)
Κω 16.00 Ιπποκράτης Κω-Πανναξιακός Κόλλιας-Παπαδόπουλος Χ.
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΟΦΗ Νάστος-Ρίζος (Πετρίδης Ν.)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Μαραμής-Καλτσής (Φαλούκας)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Πόλις Χατζημάρκος-Ροδίτης (Κάλφα)
17.00 Προμηθέας Χαλ.-Έσπερος Λαμίας Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Παπαδόπουλος Στ.)
3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Απόλλων Καλ. Ζιώγας-Ασημακάκη (Παπαπέτρου)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Αριστοτέλης Εκιζόγλου-Λαδάς (Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Φάρσαλα Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Αγορογιάννης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Βίκος Ζαγοροχώρια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Τζιμογιάννης)
Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Εύαθλος Καρακώστας-Γεωργούλης (Γιαμούζης)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Διόσκουροι Κοζάνης Κοντογιάννης-Λελούδας (Πλεξίδας)
Νικόπολης 17.00 Νικόπολη-Ευκαρπία Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)
4ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μακεδονικός Δαμίγος-Πετανίδου (Σακελαρίου)
Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αστέρας Καβάλας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Φωτιάδης)
Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-ΓΑΣ Κομοτηνή Μαλτέσιος-Τοκμακίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-ΣΑΠΚ Νεάπολης Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος (Βαφείδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Παναθλητικός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ίκαροι Σ. Μπακάλης-Κολοκυθάς (Λιρίδης)
Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χαρ.-Παπαθανασίου Χ. (Παραλικίδης)
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κορίνθου (κθ) 17.00 Κόρινθος-Δάφνη Δαφνίου Κυριακόπουλος-Τσιμπούρης (Ζάρκος)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Καλαμάτα Φάκαρος-Μαρίγλη (Δημητριάδης)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Κονταράτος-Λαζαρίδης (Ρόζης)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας –Ακράτα Ντάνος-Καρανικόλα (Δραμεσιώτης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ερμιόνης Ραχιώτης-Αντωνιάδης (Σοφιανόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μακρής-Μπανασάκης (Κωστής)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ένωση Ιλίου Ορφανός Ιορδ.-Ορφανός Εμ. (Ζερβούδης)
2ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Σαντορίνη Νάκας-Γεράνιος (Παππάς)
Κω 16.00 Ιπποκράτης Κω-Πανναξιακός Κόλλιας-Παπαδόπουλος Χ.
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΟΦΗ Νάστος-Ρίζος (Πετρίδης Ν.)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Μαραμής-Καλτσής (Φαλούκας)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Πόλις Χατζημάρκος-Ροδίτης (Κάλφα)
17.00 Προμηθέας Χαλ.-Έσπερος Λαμίας Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Παπαδόπουλος Στ.)
3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Απόλλων Καλ. Ζιώγας-Ασημακάκη (Παπαπέτρου)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Αριστοτέλης Εκιζόγλου-Λαδάς (Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Φάρσαλα Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Αγορογιάννης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Βίκος Ζαγοροχώρια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Τζιμογιάννης)
Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Εύαθλος Καρακώστας-Γεωργούλης (Γιαμούζης)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Διόσκουροι Κοζάνης Κοντογιάννης-Λελούδας (Πλεξίδας)
Νικόπολης 17.00 Νικόπολη-Ευκαρπία Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)
4ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μακεδονικός Δαμίγος-Πετανίδου (Σακελαρίου)
Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αστέρας Καβάλας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Φωτιάδης)
Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-ΓΑΣ Κομοτηνή Μαλτέσιος-Τοκμακίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-ΣΑΠΚ Νεάπολης Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος (Βαφείδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Παναθλητικός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ίκαροι Σ. Μπακάλης-Κολοκυθάς (Λιρίδης)
Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χαρ.-Παπαθανασίου Χ. (Παραλικίδης)
Αυτοί είναι οι ρέφερις στους αγώνες της Γ' εθνικής...
Reviewed by THE REFEREES
on
5:49 μ.μ.
Rating: